• 011 630 40 40
  • 066 630 44 44
  • info@burgerplus.rs
  • Pon - Ned: 10h do 23h

PRODAVAC U RESTORANU

  • Imate najmanje 1 godinu radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Vi ste komunikativna osoba i spremni ste za rad u timu
  • Imate želju za profesionalnim i ličnim usavršavanjem

OPIS POSLA

  • Prodaja i pakovanje hrane i pića
  • Delimična priprema polugotovih proizvoda
  • Rad na kasi i održavanje higijene prodajnog mesta

BURGER PLUS VAM NUDI

  • Dinamičan posao u pozitivnom okruženju
  • Fiksni deo zarade i bonuse za ostvarivanje zadatih ciljeva
  • Mogućnost ličnog, profesionalnog razvoja i napredovanja

Svi zainteresovani kandidati prijavu mogu izvršiti slanjem radne biografije (CV) sa fotografijom elektronski na mail: posao@burgerplus.rs  ili pozvati na telefon 060 066 3056 Dragan

KUVAR U RESTORANU BRZE HRANE

  • Imate radno iskustvo na potpuno automatizovanim uređajima za pripremu hrane
  • Spremni ste za aktivno učešće u razvoju ponude proizvoda

OPIS POSLA

  • Priprema i pakovanje hrane
  • Održavanje i upravljanje uređajima za pripremu hrane
  • Kontrola kvaliteta proizvoda i izveštavanje

DOSTAVLJAČ BRZE HRANE

  • Odlično poznajete ulice i lokacije u Beogradu
  • Imate važeću vozačku dozvolu B kategorije

OPIS POSLA

  • Preuzimanje, isporuka i naplata hrane za dostavu
  • Održavanje higijene vozila i skutera
  • Praćenje intervala za održavanje vozila i skutera

RAZRAĐEN BIZNIS

Sa našom franšizom dobijate kompletno rešenje Fast Food lokala sa prepoznatljivim proizvodima visokog kvaliteta, pristupačnih cena i razrađenih internih procedura.

MARKETINŠKA PODRŠKA

Burger Plus proizvodi se konstantno reklamiraju na TV-u, štampanim medijima, radiu kao i visok nivo zastupljenosti u OnLine medijima i na Društvenim Mrežama.

KONSTANTAN KVALITET

Naša proizvodnja je opremljena najnovijom tehnologijom i mašinama za proizvodnju i preradu mesa kao i aparaturu u maloprodajnim objektima koja pruža standardni kvalitet.

PONOSNO IZDVAJAMO

Godina iskustva u branši brze hrane.

Klijenata koje snadbevamo proizvodima.

Franšiza i rastemo dalje.

NAŠA MISIJA

Naša misija je da postanemo prepoznatljiv brend u celom regionu a ne samo u Srbiji. Želimo da u svim većim gradovima regiona postoji Burger Plus objekat koji građanima pored dobre hrane pruža generalno dobar koncept zabave za mlade, porodice sa decom ali i starije koji vole dobar ukus.

ČESTA PITANJA

  • Kolika će mi biti plata?

    Plata pojedinca najviše zavisi od toga da li i koliko godina iskustva imate, odnosno da li znate nešto konkretno da radite. Dakle zavisi najviše od vas. Potrebni su nam ljudi koji hoće da se zajedno razvijamo.

  • U kom gradu se radi?

    Za sada najviše lokala imamo u Beogradu ali kako se Burger Plus razvija očekujemo uskoro ekpanziju i na druge gradove u Beogradu i u zemljama u regionu.

  • Da li je potrebno iskustvo?

    Da, za poslove gde je rad uključen u maloprodaji, odnosno prodavci i kuvari, neophodno je iskustvo približno godinu dana u većim Fast Food sistemima.